Inwestycja w programie Mieszkania dla Młodych

triada zdj

Inwestycja w programie Mieszkania dla Młodych zlokalizowana na Zakrzowie, spełnia wszystkie wymogi programu MdM.

Cena mieszkania to 243 836 zł

Charakterystyka osiedla:

mieszkania-dla-młodychInwestycja jako jedna z pierwszych kwalifikuje się do programu Mieszkania dla Młodych. Jest dobrze skomunikowana z Centrum. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się sporo punktów usługowy, ułatwiających życie jej mieszkańcom. Cały teren wokół został niedawno zagospodarowany przez nowe inwestycję deweloperskie, dzięki czemu atrakcyjność mieszkania na Zakrzowie znacznie się poprawiła. Wpływa na to ma również ciągle poprawiająca się infrastruktura (np. Autostradowa Obwodnica Wrocławia).

Opis budynku i mieszkania:

Budynek charakteryzuje się nowoczesną bryłą w kształcie trójkąta  i ciekawą architekturą. Składa się z 6 pięter, oczywiście wyposażony jest w windę. Na uwagę zasługuje fakt, że każde mieszkanie ma przyporządkowaną mu komórkę lokatorską, co nie jest często spotykane na rynku deweloperskim. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, o łącznej powierzchni  51.88mkw. Oczywiście do mieszkania przynależy balkon. Prezentowany lokal jest dobrze doświetlone i dwustronne jeśli chodzi o wystawę okienną. Na parterze  przewidziane zostały dwa lokale usługowe z dużymi witrynami. Parking będzie się znajdował wokół budynku.

Inwestycja jest już gotowa, posiada pozwolenie na użytkowanie, dlatego od razu po zakupie można przystąpić do wykańczania mieszkania i wprowadzić się.

Najważniejsze atuty inwestycji:

  • Inwestycja w programie MDM
  • Gotowa do wprowadzenie się ( z pozwoleniem na użytkowanie )
  • Kameralny budynek
  • Dwustronna wystawa okienna
  • Spokojna okolica dobrze skomunikowana z Centrum

Aktualne założenia programu MDM