Kawalerka blisko Centrum

śródmieście nieruchomość

kawalerka blisko centrumInwestycja położona w ścisłym centrum miasta. Z jednej strony znajduje się Kępa Mieszczańska, z drugiej Wyspa Słodowa oraz Rynek, do którego droga trwa 15 min spacerem. Okolica obecnie jest rewitalizowana i w dużej mierze odzyskuje swój przedwojenny wygląd.

Opis budynku:

Plomba, osadzoną pomiędzy dwa już istniejące budynki. Będzie się składać z siedmiu kondygnacji, na których znajdować się będą 42 mieszkania w różnych układach. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony. Fasada będzie wyróżniała się ciekawą architekturą z dużymi przeszkleniami. Dewelopera zaplanował naziemne miejsca postojowe. Budynek wyposażony będzie w wideodomofony, windę oraz monitoring.

Cena jest obecnie przez dewelopera obniżona do kwoty 220 248 zł.

Termin realizacji inwestycji określony jest na drugi kwartał 2015 roku.

Szczegóły dotyczące mieszkania:

Znajduje się na pierwszym piętrze, ma powierzchnię 38,64 mkw. przynależy do niego balkon o powierzchni ok 4 metrów. Jak widać na planie deweloper zaprojektował oddzielną kuchnię o powierzchni 7 metrów oraz duży salon o powierzchni 21 metrów. Tak jak widać na planie powierzchnię tą można podzielić na dwie części, wyznaczając na przykład część sypialną oraz część dzienną. Można również podzielić tą przestrzeń na dwa równe pokoje i tak przygotowane mieszkanie wynajmować, co w tej lokalizacji nie powinno być najmniejszym problemem. Deweloper dopuszcza ewentualne zmiany lokatorskie zasugerowane przez klientów, szczególnie warto korzystać z tej opcji jeszcze na etapie budowania inwestycji.

Podsumowanie najważniejszych cech inwestycji i mieszkania:

  • Deweloper o bardzo dobrej opinii
  • Bardzo blisko Centrum
  • Możliwość wydzielenia dwóch osobnych pokoi
  • Kameralny budynek
  • Dobre doświetlenie mieszkania – duże przeszklenia