O mnie

Piotr Kasprzak

Nazywam się Piotr Kasprzak, jestem doradcą na wrocławskim rynku nieruchomości. Od wielu lat z powodzeniem pomagam moim Klientom przy wyborze i zakupie mieszkań z rynku pierwotnego. Współpracuję zarówno z dużymi firmami o ugruntowanej pozycji w branży jak i z mniejszymi deweloperami.

Obecnie wrocławski rynek nowych mieszkań jest bardzo rozbudowany, co daje wiele możliwości, ale z tej bogatej oferty Klient musi wybrać odpowiednią, pod swoje preferencję, nieruchomość.

Swoją pracą, staram się ułatwić Klientowi wybór idealnego mieszkania; wykorzystując wiedzę na temat danych inwestycji, doświadczenie we współpracy z deweloperami i odniesienie, do aktualnej sytuacji na lokalnym rynku nieruchomości.

Dla wielu osób poszukujących swojego mieszkania, najważniejszymi i często jedynymi kryteriami są lokalizacja i cena. Podejmując jednak, tak ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości, należy zwrócić uwagę na wiele innych istotnych czynników, takich jak; bezpieczeństwo transakcji, dobra marka dewelopera czy korzystny system płatności.

Na te i wiele innych aspektów staram się zwracać uwagę moich Klientów po to, aby ich satysfakcja z udanego zakupu mieszkania utrzymywała się przez długie lata.

Skontaktuj się ze mną:

telefon: 603 808 968

e-mail: biuro@salonnowychnieruchomosci.pl

Znajdziemy dla Ciebie idealne mieszkanie.