Gotowe mieszkanie Krzyki

mieszkanie wojszyce

Inwestycja położona w południowej części miasta, w pobliżu ulicy Grota-Roweckiego. Okolica charakteryzuje się spokojem, dużą ilością zieleni i stosunkowo dobrym dojazdem do Centrum. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się budynki wielorodzinne do wysokości ok 4 pięter oraz domy w zabudowie szeregowej. W tym rejonie miasta planowane jest kilka inwestycji, które w dużym stopniu mają jeszcze bardziej usprawnić komunikację z pozostałymi dzielnicami.

Inwestycja charakteryzuje się ciekawą i zarazem prostą architekturą. W sumie zaprojektowanych tutaj zostało 39 mieszkań, zdecydowana większość z nich jest już sprzedana. Budynek ma trzy kondygnacje, na parterze mieszkania posiadają duże tarasy, na wyższych kondygnacjach do mieszkań przynależą balkony. W dwóch klatkach schodowych znajdują się windy. Bezpośrednio pod budynkiem znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny. Na szczególną uwagę zasługuje zaprojektowanie przez dewelopera otoczenia budynku i jego dbałość o szczegóły.

Gotowe Mieszkanie Krzyki – dwupokojowe:

wojszyce krzykiJednym z ostatnich jeszcze wolnych mieszkań są dwa pokoje o powierzchni 47,56 mkw. zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Jest to klasyczny układ, w którym kuchnia połączona jest z pokojem dziennym zapewniając dobre doświetlenie i uczucie przestrzeni wnętrza. Z pokoju dziennego można wyjść na balkon wychodzący na wschód.

Mieszkanie posiada pozwolenie na użytkowanie, dzięki czemu można przystąpić do wykańczania lokalu bezpośrednio po wpłacie całości kwoty.

Cena mieszkania wynosi 295 074,41 zł.

Cena ta obejmuje już miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Najważniejsze atutu mieszkania:

  • spokojna okolica
  • dobra komunikacja
  • inwestycja zakończona z pozwoleniem na użytkowanie
  • wykonanie inwestycji na wysokim poziomie
  • okna mieszkania wychodzą na wschód
  • cena obejmuje miejsce postojowe w garażu podziemnym