Willa Miejska na Krzykach

Wille Miejskie

Wielu Klientów, jako docelową lokalizację we Wrocławiu, wybiera dzielnicę Krzyki. Wynika to przede wszystkim z dobrej komunikacji tego miejsca z pozostałymi dzielnicami, zabudowy pozbawionej przedwojennych kamienic, oraz pełniej infrastruktury z punktami usługowymi takimi jak szkoły, przedszkola, apteki itp.

Deweloperzy wyszukują atrakcyjne i ciche działki pod zabudowę, jednak żeby zainteresować Klientów potrzebny jest jeszcze ciekawy projekt budynku, wysoka jakość i przystępna cena.

Te założenia spełnia wyjątkowe Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Pięknej.

Willa miejska – Szczegóły inwestycji

Jest to zespół kilku budynków mieszkalnych, wraz z całą otaczającą infrastrukturą. Deweloper pierwszy etap osiedla wybudował w 2012 roku. Na chwilę obecną klientom przekazane są mieszkania w pięciu budynkach. Ostatnim etapem inwestycji jest budowa czterech punktowych budynków, z których każdy posiada jedną klatką schodową, windą oraz dostęp do garażu podziemnego. W budynku znajduje się zaledwie 28 mieszkań, co zapewnia kameralność jego mieszkańcom. Termin zakończenia budowy Willi Miejskich określany jest przez dewelopera na listopad tego roku.

Charakterystyka mieszkań

Wille miejskie na KrzykachAtutem wszystkich mieszkań są bardzo duże przeszklenia okienne, dzięki czemu lokale są dobrze doświetlone. Deweloper tak zaprojektował mieszkania, że w większości z nich Klient sam może zdecydować, przy pracach wykończeniowych, czy chce mieć kuchnię zamkniętą z oknem, czy salon z aneksem kuchennym oraz czy wolą łazienkę i oddzielną toaletę czy np. garderobę.

Mieszkanie, które przedstawiam na rzucie ma powierzchnię 61,5 mkw, jest dwustronne i posiada balkon. Układ pozwala na połączenie kuchni z salonem. Na uwagę zasługuje fakt, że pomimo pełnego rozkładu, oddzielnej toalety i łazienki, na przedpokój nie zostało przeznaczone dużo miejsca, co jest niewątpliwym atutem.

Cena tego mieszkania wynosi 374 966 zł

Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym wynosi 18 600 zł

Podstawowe atuty inwestycji:

  • lokalizacja zapewniająca dobrą komunikację
  • cicha i spokojna okolica
  • kameralny budynek – tylko 28 mieszkań
  • wyróżniający się projekt
  • wysoka jakość użytych materiałów
  • szybki termin oddania
  • miejsce postojowe ma oddzielną księgę wieczystą

 

Dowiedź się więcej na temat tej inwestycji.