Mieszkania dla młodych – gotowa inwestycja

mieszkania dla młodych gotowe

Pomimo dość niskich limitów cen w programie Mieszkania dla Młodych we Wrocławiu, pojawia się na rynku coraz więcej propozycji, które nie dotyczą tylko mieszkań z długim terminem oddania ale także już gotowych. Te właśnie cieszą się największym zainteresowaniem. Oczywiście mieszkań gotowych z pozwoleniem na użytkowanie w całej puli MDM nie jest dużo, jednak jedno z takich właśnie mieszkań przedstawiam poniżej.

Inwestycja pod względem lokalizacji położona jest na Stabłowicach. Na bezpośrednie otoczenie wokół, składają się nowe budynki wielorodzinne o podobnej wysokości oraz domy jednorodzinne. W związku z tym, że obecnie Stabłowice, pod względem budownictwa mieszkaniowego, są najszybciej rozwijającą się częścią Wrocławia, znajdziemy tam również sporo działek przygotowanych pod zabudowę.

Aktualne założenia programu Mieszkania dla Młodych

Opis inwestycji – Mieszkania dla młodych

mieszkania dla młodychSamo osiedle składa się z czterech niezależnych budynków, ze wspólnym dziedzińcem i halą garażową. W związku z tym, że inwestycja jest już zupełnie zakończona i ma pozwolenie na użytkowanie, na chwilę obecną zostały już tylko cztery wolne mieszkania w ofercie dewelopera. Jedno z nich ma powierzchnię 55,83 metrów kwadratowych, składa się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju oraz salonu z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście na dość duży ( ponad 7 mkw ) balkon.

Układ pomieszczeń omawianego mieszkania jest interesujący również z tego względu, iż istnieje tutaj możliwość całkowitego oddzielenia kuchni od salonu uzyskując dzięki temu tzw. pełen rozkład.

Szczegóły dotyczące mieszkania

  • Mieszkanie znajduje się na trzeciej, najwyższej kondygnacji budynku.
  • Okna wychodzą na wschód.
  • Mieszkanie spełnia wszystkie warunki niezbędne do skorzystania z programu dopłat rządowych Mieszkania dla Młodych.

Cena tego mieszkania to ok 267 tys zł. Miejsce postojowe w hali garażowej ( które kupuje się razem z mieszkaniem) jest dodatkowo płatne i objęte osobną księgą wieczystą.

Jeśli ktoś poszukuje już gotowego mieszkania a nie chce rezygnować z bonusów, które daje program Mieszkania dla młodych, powinien rozważyć zakup  na osiedlu Butterfly.