Mieszkanie w programie MDM

Fabryczna / Stabłowice

Inwestycja spełniająca założenia nowego programu dopłat rządowych ”Mieszkania dla Młodych”, zlokalizowana w dzielnicy Fabryczna.

Mieszkanie składa się dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki oraz garderoby. Na uwagę zasługuje dosyć duży balkon oraz zachodnia wystawa okien we wszystkich pomieszczeniach.

Aktualne założenia programu MDM

 

Mieszkanie w programie MDM – cena 253 233 zł

stabłowice mieszkanie Kolejna inwestycja sprawdzonego na rynku wrocławskim dewelopera. Dokładna lokalizacja to okolice ulicy Stabłowickiej, wyjątkowe położenie wynika z bezpośredniej przyległości terenów zielonych oraz zbiornika wodnego.

Charakterystyka osiedla:

Budowa została podzielona na dwa etapy; zakończenie pierwszego ma mieć miejsce w IV kwartale 2014 roku, drugiego w II kwartale 2015 roku. Łącznie na osiedlu mają się znajdować 133 mieszkania. Budynki będą 4 oraz 5 piętrowe zaopatrzone w windy. Wszystkie mieszkania są wyposażone w balkon lub przynależny ogródek, te na ostatnich kondygnacjach wyróżniają się dużymi tarasami oraz widokiem na zieleń i wodę. Jest to wczesny etap sprzedaży wiec deweloper dysponuje sporą liczbą mieszań, dzięki czemu można wybrać te położone najbardziej atrakcyjnie.

Szczegóły dotyczące mieszkania:

  • Oddzielna kuchnia z oknem
  • Garderoba z oknem, którą można przekształcić w dodatkowy pokój
  • Duży balkon z widokiem na zieleń
  • Zachodnia wystawa okien

Harmonogram płatności za lokale jest uzależniony od postępów prac na budowie. Na tym etapie możliwe jest również indywidualne omówienie ewentualnych zmian lokatorskich w mieszkaniu ( np. przesunięcie ścianek działowych, dodatkowe punkty oświetleniowe itp) Lokalizacja, w której znajduje się inwestycja daje sporo możliwości, zarówno jeżeli chodzi o skomunikowanie z centrum jak również bliskość placówek użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola, obiekty usługowe i rekreacyjne.